Son Filmler
Son Diziler
Ana Sayfa » Site Kuralları
Dizi ve Filmlerden Replikler

Yabancı Filmler
Yerli Filmler
Anket
En İyi Komedi Filmleri Hangi Ülke Yapabiliyor
Anket
En İyi Komedi Filmleri Hangi Ülke Yapabiliyor
Türkçe Dublaj Diziler
Alt Yazılı Diziler
Asya Dizileri
Yerli Diziler
Şuan Sitede Aktif Olanlar
Üyeler
 
Misafirler (5)
MisafirMisafirMisafirMisafirMisafir 
Botlar (2)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (7)
Ülke Film Dizileri

Yıllara Göre

     
Duyuru

A B C D E F G H I İ J K L M N O P R S T U Ü Q W V X Y Z

KurallarGenel Kurallar

Sitemiz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Sitemiz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

Kişisel tartışma  özel mesaj (PM) ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve tartışmaya katılan tüm kullanıcılar cezalandırılır, konu devam edemez.

Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen yöneticilere bildiriniz.

Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak,siyasi propaganda yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık ya da politika ile ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin Simgesi olan logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde üyeliğiniz silinebilir! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece yöneticilerin takdirine kalmış bir şeydir.

Site hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz.

 

Bu kurallar DiziizleTek Site Sitesi Kurallarıdır 

Bu kuralları Okuyan Herkes Kuralları Kabul Etmiş, Okumayanlar Okumuş Sayılır, 

DiziizleTek Site Yönetimi Kurallarda Degişiklik Yapma Hakkın Saklı Tutar 

Sonra Ben Okumadım Bilmiyordum Mazeretleri Kabul Edilemez
Diziizletek.com Sitemizde Video/Film izleyen herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.
1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.okru gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.
2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.
3-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.
4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
5-)Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik),Warez ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
6-)Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz.Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…
 

  • 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. İlgili yasaya göre sitemiz paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde ki içerikler telif hakkı sahiplerine yardımcı olabilmek adına Uyar/Kaldır sistemi prensip edinmiştir. Gerekli bilgileri aşağıdaki adresten bulabilirler.


  • Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanar Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. İlgili Kanun ve Bilgilendirme
  • Telif Hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve bunu belge ile gösteren konu yada konular var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sitemizin İletişim Bölümünden Bizimle İletişime geçebilir Veya Admine Özel Mesaj göndererek Talebinizi iletebilirsiniz.:
  • SİTEMİZ SADECE VİP ÜYELERİNE İÇERİKLERİ GÖSTERMEKTEDİR. Lütfen bu yazıyı DİKKAT'e ALINIZ.


 

DiziizleTek Site Yönetimi